Nasi klienci o naszej ofercie i pracy

Ich opinia, to sprawdzone źródło informacj na temat naszej oferty.

Program jest bardzo fajny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Spełnia wszystkie normy/standardy nowoczesnych programów do zarządzania i aktualizowania strony internetowej. Współpraca z Administratorem (czyli ekspertem firmy WebInspiracje) bardzo dobra, szybka pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Jak najbardziej polecam!!

Krzysztof Rybarczyk - CKZiU Prudnik

Współpracę z firmą Webinspiracje podjęliśmy z polecenia - albowiem po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach w zakresie prowadzenia BIP - szukaliśmy firmy działającej w sposób profesjonalny i rzetelny. Wykonanie strony internetowej oraz Biuletynu Informacji Publicznej spełniło w pełni nasze oczekiwania. Strona jest według naszej oceny nowoczesna i przyjemna w odbiorze. Ponadto bardzo przystępnie napisana instrukcja prowadzenia strony i BIP pozwala nam - jako pracownikom tej instytucji - na bieżąco wprowadzać wszelkie nowości i ważne - nierzadko pilne - informacje dotyczące działalności szkoły i procesu dydaktycznego. Dzięki temu strona "żyje" i w sposób aktywny komunikuje nas ze słuchaczami. Pan Stanisław Stadnicki spełnił ponadto nasze dodatkowe prośby w zakresie udostępnienia i przetestowania platformy MOODLE - gdyż nasza szkoła przygotowuje się do wdrożenia systemu prowadzenia szkoleń i nauczania w systemie e-learningowym. Terminowość, jakość i sposób wykonania zlecenia był według nas wzorowy i jest godny pochwały.

Redakcja Medyk Brzeg - Zespół Szkół w Brzegu