Uruchom i prowadź stronę swojej szkoły lub przedszkola

Nie musisz być informatykiem i znać się na programowaniu

Wszystko, co potrzebujesz - dostaniesz od nas w pakiecie.
Możesz sam lub z nauczycielami prowadzić stronę internetową.

Nowoczesna strona WWW dla Twojej szkoły lub przedszkola

Ikona

Świetny program do zarządzania treściami strony

Ikona

Serwer i wszystko, co potrzeba do prowadzenia strony

Ikona

Pomoc eksperta i kopia bezpieczeństwa Twoich plików

Belfer

Każda szkoła i każde przedszkole powinny mieć swoją stronę internetową. Może ją prowadzić wiele osób. Łatwo utworzysz menu, dodasz pierwsze aktualności oraz opublikujesz galerie zdjęć. Wszystko w oparciu o naszą ofertę i nasz sprawdzony program.

Zobacz ofertę

Zero kosztów aktywacji i zero ukrytych opłat. Zasady współpracy są jasne i znasz je od razu. Wybierz ofertę sprawdzonej i doświadczone firmy w dziedzinie tworzenia stron WWW.

Dlaczego warto wybrać inspiracyjną szkołę?

Wiemy, jak ważne jest, aby szkoła (lub przedszkole) mogła pochwalić się i prowadzić samemu nowoczesną oraz ładną stronę internetową, która poprawnie zadziała na każdym komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie.

Każdy może prowadzić stronę internetową

Zarządzanie treściami strony internetowej jest proste, ponieważ używa się do tego naszego programu InspiracyjnyAdmin. Twoją stronę może prowadzić wiele osób. Sam ustalisz ich uprawnienia i to, co mogą aktualizować na stronie.

Nie trzeba znać się na programowaniu

Pliki oraz zdjęcia dodajesz metodą przeciągnij i upuść. Tworzenie treści przypomina pracę z popularnym programem WORD. Nie trzeba być informatykiem, aby prowadzić świetną stronę.

Nie trzeba kupować dodatkowego serwera

Serwer i wszystkie potrzebne usługi hostingowe otrzymasz od nas w pakiecie. Wszystko instalujemy my. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i poprawne działanie strony internetowej.

Nasz ekspert pomoże w prowadzeniu strony

Skontaktujesz się z nim po zalogowaniu do programu. Dodatkowo masz dostęp do bloga z poradami i systemu pomocy. Przekonasz się jakie to wszystko łatwe.

Dlaczego warto

Te szkoły i przedszkola już prowadzą swoje strony internetowe

Dołącz do nich już teraz i też prowadź swoją stronę internetową

Zobacz opinie szkół i przedszkoli

Oni już wybrali Inspiracyjną Szkołę

Klienci

Program jest bardzo fajny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Spełnia wszystkie normy/standardy nowoczesnych programów do zarządzania i aktualizowania strony internetowej. Współpraca z Administratorem (czyli ekspertem firmy WebInspiracje) bardzo dobra, szybka pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Jak najbardziej polecam!!

Krzysztof Rybarczyk - CKZiU Prudnik

Współpracę z firmą Webinspiracje podjęliśmy z polecenia - albowiem po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach w zakresie prowadzenia BIP - szukaliśmy firmy działającej w sposób profesjonalny i rzetelny. Wykonanie strony internetowej oraz Biuletynu Informacji Publicznej spełniło w pełni nasze oczekiwania. Strona jest według naszej oceny nowoczesna i przyjemna w odbiorze. Ponadto bardzo przystępnie napisana instrukcja prowadzenia strony i BIP pozwala nam - jako pracownikom tej instytucji - na bieżąco wprowadzać wszelkie nowości i ważne - nierzadko pilne - informacje dotyczące działalności szkoły i procesu dydaktycznego. Dzięki temu strona "żyje" i w sposób aktywny komunikuje nas ze słuchaczami. Pan Stanisław Stadnicki spełnił ponadto nasze dodatkowe prośby w zakresie udostępnienia i przetestowania platformy MOODLE - gdyż nasza szkoła przygotowuje się do wdrożenia systemu prowadzenia szkoleń i nauczania w systemie e-learningowym. Terminowość, jakość i sposób wykonania zlecenia był według nas wzorowy i jest godny pochwały.

Redakcja Medyk Brzeg - Zespół Szkół w Brzegu

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Na naszym kanale Facebook nie tylko publikujemy informacje dotyczące naszej oferty. Znajdziesz tam linki do ciekawych porad, artykuły i informacje dotyczące prowadzenia przez szkoły i przedszkola stron internetowych.

Ikona Facebook