FAQ / Pomoc

Odpowiedzi na pytania, które są najczęściej zadawane przez naszych klientów.

Jak długo trwa wykonanie strony szkoły lub przedszkola?

Twoją stronę narysujemy w około 3 dni robocze. Jeżeli oprawa graficzna zostanie zaakceptowana to w około 5-7 do 10 dni roboczych strona zostanie zaprogramowana i udostępniona w Internecie.

Czy prowadzenie strony jest łatwe?

Naszym zdaniem tak. Przez wiele lat główny programista aplikacji pracował w jednej z instytucji publicznych i poznał, z jakimi problemami borykają się pracownicy, którzy niejako zmuszeni są do tworzenia treści i prowadzenia stron. Dzięki temu powstał program, który do minimum ogranicza wszelkie trudności, a prowadzenie strony internetowej okazuje się przyjemne i daje wiele satysfakcji.

Czy stronę może prowadzić kilka osób?

Tak: główny administrator programu tworzy konta Redaktorów oraz przydziela im prawa, czyli określa to, co dana osoba może aktualizować w treściach strony internetowej.

Czy muszę instalować stronę na serwerze?

Nie. Wszystkimi sprawami związanymi z instalacją i uruchomieniem strony zajmujemy się my.

Mam już domenę (adres strony), czy mogę ją wykorzystać?

Tak: nie ma problemu, aby adres strony podpiąć do naszego serwera. Oczywiście zajmiemy się tym.

Czy zdjęcia mojej szkoły mogą zostać użyte do narysowania szablonu strony?

Jak najbardziej, to idealne rozwiązanie. Grafika strony powinna nawiązywać do Państwa szkoły lub przedszkola i idealnie je opisywać (prezentować).

Wykupując u Państwa usługę otrzymamy stronę i serwer?

Zgadza się. Nie trzeba kupować dodatkowego serwera. To oszczędność około 50-300zł. Nasza oferta jest kompleksowa.

Czy wystawiacie Państwo faktury VAT.

Tak. Na każdą usługę wystawiana jest faktura VAT. Dodatkowo zgodnie z aktualnymi przepisami prawa wg Państwa wskazówek na fakturze można znaleźć się inny odbiorca i nabywca usługi (kiedy np. to urząd nadrzędny jest płatnikiem faktury).

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się