Dlaczego warto wybrać naszą ofertę i uruchomić stronę szkoły w programie Inspiracyjna Szkoła?

Strona www to Twoja wizytówka

Narysujemy dla Ciebie piękną grafikę. Szkolna strona internetowa będzie nowoczesna, ładna oraz czytelna i przejrzysta w odbiorze

• Zaprogramowaną stronę umieścimy na naszym serwerze, uruchomimy potrzebne usługi hostingowe. Strona będzie dostępna w Internecie dla każdego czytelnika.
  • Dostaniesz dostęp do programu, z pomocą którego łatwo można zarządzać treściami strony. Twoją stronę będzie mogło prowadzić kilka osób. Ty sam przydzielisz im odpowiednie uprawnienia. Nie trzeba być informatykiem. Obsługa programu jest prosta.
  • Możesz poprosić naszego eksperta o pomoc. Nasze oprogramowanie dba oto, aby nie przepadł żaden przypadkowo usunięty plik.

A to wszystko taniej niż można się spodziewać. Cena usługi to tylko 500zł netto (plus VAT) za rok. W tej cenie otrzymasz nowoczesną stronę, program do zarządzania jej treściami oraz wszystkie usługi hostingowe. Wybierz naszym zdaniem najlepszą ofertę jaka dostępna jest w Internecie.

Twoja szkoła lub przedszkole mogą inspirować w Internecie

Ikona

Nowoczesna placówka, ma nowoczesną stronę

W dobie czasów, w których praktycznie każdy ma dostęp do Internetu trudno sobie wyobrazić sytuację, że dana szkoła, czy przedszkole nie ma własnej strony internetowej.

Ikona

Strona WWW podnosi prestiż

Twoi uczniowie i ich rodzice widząc starannie prowadzaną stronę internetową szkoły mają większe zaufanie do Ciebie jako pedagoga, a do Twoją placówkę traktują jako nowocześniejszą i przyjaźniejszą dla uczniów.

Dlaczego warto prowadzić stronę internetową szkoły lub przedszkola?

Odpowiedź jest prosta: dziś to po prostu obowiązek. Brak strony internetowej stawia Twoją placówkę daleko za innymi. Brak strony WWW sprawia, że dana szkoła lub przedszkole mogą być przez rodziców traktowane jako zacofane! Jako te nienadążające za aktualnymi trendami. Dobra i nowoczesna szkoła czy przedszkole muszą się wyróżniać świetną stroną internetową. Stronę szkoły i przedszkola warto prowadzić dlatego, że:

Zamieścisz na niej aktualne dokumenty związane z działalnością placówki

Opublikujesz w aktualnościach relacje z ciekawych wydarzeń

Zareklamujesz swoją szkołę, pochwalisz się nowoczesną bazą dydaktyczną

Opiszesz profile swojej działalności, wyróżnisz się na tle konkurencyjnych placówek

Zachęcisz młodzież do tego, aby wybrała właśnie Twoją placówkę

Dotrzesz do tysięcy czytelników (prawie każdy dziś ma dostęp do Internetu)

Strona WWW to komputerowa wizytówka Twojej placówki

Dzięki stronie WWW Twoja placówka zaistnieje w sieci internetowej

Strona WWW to forma jednej z najbardziej skutecznych form reklamy